Zářijová koncertní mela

5. září 2015 v 22:31 | RaznAgul |  novinky
Ve středu 9.9. pražský klub Exit-Us zařinčí těžkým kovem. V rámci svého evropského turné se v něm zastaví švédští hevymetaloví brusiči STEELWING. Kapela od svého vzniku v roce 2009 vydala dvě vysoce ceněná dlouhohrající alba, "Lord of the Wasteland" (2010) a "Zone of Alienation" (2012). Třetí velká deska bandy "Reset, Reboot, Redeem" je na cestě a vyjít by měla 20.11. Album produkoval bývalý bicmen deathmetalových Dismember, takže se od novinky dá čekat pořádně hrubá kovová šleha. Kapela slibuje i na nové desce pokračování svých apokalyptických vizí, nyní v misantropickém hávu a se zlomenou holí nad prokletým lidstvem. Titulní skladba z nového alba je k poslechu na odkazu: http://youtu.be/lSDqVm4Ojyw
Garde Steelwing budou dělat jejich zasmušilejší krajané NOCTUM. Kapela je na světě podobně dlouho a má za sebou taktéž dvě řadovky, "The Seance" (2010) a "Final Sacrifice" (2013). Jejich retro sedmdesátkový zvuk je tlačen do heavy a zatížen temnými emocemi. Aktuálně má kapela venku dvouskladbový sedmipalec "Until Then… Until the End" a oba kousky z něj jistě v pražském klubovém podzemí zazní.
Heavymetalový mejdan se rozjíždí od 19:00 a vstupné v předprodeji dělá 250,- Kč.


Stejné klubové místo o necelé dva týdny později, totiž v pondělí 21.9., zlikvidují dvě chilské deathmetalové bestie ATOMIC AGGRESSOR a DIABOLICAL MESSIAH, ruku k dílu jim přiloží našinci SHAMPOON KILLER.
Neznabozi ATOMIC AGGRESSOR ze svého santiága likvidují svět už od roku 1985, ve velkém se jim to podařilo ale až loni první řadovkou "Sights of Suffering". Že tak udělali u slovutných Hells Headbangers, k tomu pak není třeba nic dodávat. Jejich smrtící lovercraftovský okultismus může být slušné maso.
Koncertní souputníci DIABOLICAL MESSIAH mají také jednu velkou desku, s trpkým názvem "Satan Tottendemon Victory!!!" (2010). Taky u nich se dá čekat, že se s muzikou nebudou nijak pobožně párat.
Koncert startuje ve 20:00, dovnitř se pouští za 180,- Kč.


Třetí zářijovou štvanicí, kterou se neodpouští minout, je vystoupení španělských legendárních smrtonošů AVULSED v pražské Modré Vopici ve čtvrtek 24.9. Za čtvrtstoletí své existence vykopali z hnilobných hlubin hrobové země šest řadových alb, poslední z nich pod názvem "Ritual Zombi" (2013). Do vopičího doupěte přijedou představit celou svou pohnutou minulost a k tomu i své právě vycházející pětiskladbové EP "Altar of Disembowelment". Ukázka z EP v podobě skladby "To Sacrifice and Devour" je na odkazu: https://soundcloud.com/xtreemmusic/avulsed-to-sacrifice-and-devour
Smrt kráčející k AVULSED zasáhne vopici od 19:3O, metalově pozůstalí u toho můžou být za 250,- Kč v předprodeji nebo 290,- Kč na místě.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama