Aktuální reedice z ranku podzemní povinnosti

15. srpna 2016 v 21:22 | RaznAgul |  novinky
V posledních dnech byly oznámeny reedice dvou nahrávek, které jistojistě stojí za zbystřenou pozornost. V době svého původního vydání totiž vyvrhly z práchnivějícího metalového podzemí skvosty, které by čas zpuchřelý stínem skonu neměl nikdy zavanout.

Prvním soustem je reedice kompilačního CD finského blackmetalového tělesa The True Werwolf "Death Music" z roku 2012. The True Werewolf je jedním z řady tvůrčích ventilů satanského válečníka Lauriho Penttilä, který od svého zrodu před bezmála patnácti lety žije z nejryzejší blackmetalové špíny pouze na demonahrávkách, splitech a krátkometrážních EP. "Death Music" představuje shrnutí počáteční tvorby Graf Werwolfa, a tedy průřezový úvod do jeho zvráceného ďábelského učení. Kompilační CD opětovně vyjde koncem září v novém grafickém hávu zásluhou spolupracujících Werewolf Records a Hells Headbangers. K objednání i poslechu se nabízí na odkazu http://werewolfrecords.bandcamp.com/album/death-music.


Druhým žvancem je opětovný výkop dvacetiletého debutu španělské deathmetalové mlátičky Avulsed "Eminence of Putrescence". Prvotina z roku 1996 vychází rozšířena o bonusovou skladbu "Addicted to Carrion", která vznikla ve stejné době jako zbytek nahrávky, na desku se tehdy ale nedostala. Reedice přišla na svět u Xtreem Music právě dnes, a to na limitovaném vinylu o 100 modropivních prskaných kusech a 400 černých klasikách, a také na CD. K objednání a poslechu na odkazu http://xtreemmusic.bandcamp.com/album/eminence-in-putrescence.


==
 


Komentáře

1 Missariel Missariel | Web | 16. srpna 2016 v 7:21 | Reagovat

Jo, tak Avulsed si nechám líbit, to je parádní chlíveček!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama